parent()->get('Version') ); wp_enqueue_style( 'child-style', get_stylesheet_uri(), array( $parenthandle ), $theme->get('Version') // this only works if you have Version in the style header ); } ?> EFEKTÍVNA PRÁCA #MADEINSLOVAKIA - MARIKETING

EFEKTÍVNA PRÁCA #MADEINSLOVAKIA

To, že Slováci patria k pracovitým národom a zhruba každý tretí Slovák pracuje viac ako 40 hodín týždenne vieme už nejaký čas. 5. júla sme si však medzinárodne pripomenuli deň workoholikov a na našom Instagrame sa rozprúdila diskusia o tom, čo teda workoholizmus skutočne môže spôsobiť a ako sa prejavuje. Hoci totiž patríme k tým pracovitejším, zabúdame na zdravý pracovný balans. O ňom sa však už porozprávame s našou dnešnou hosťkou, Ninkou Menkynovou, terapeutkou, koučkou, lektorkou a autorkou niekoľkých publikácii.

Projekt vyrobené na Slovensku, alebo teda po našom MADEINSLOVAKIA vznikol presne pred 4 rokmi a hlavnou myšlienkou bolo vytvoriť priestor, kde sa budeme venovať témam pre podporu tvorby, fungovaniu značiek či šikovným ľudom na Slovensku. Keďže v našej kreatívnej agentúre Mariketing pomáhame budovať práve slovenské značky, vieme, že ich je tu viac ako dosť, no nie každý má vôľu, ten správny čas a chuť sa prejaviť, preto tento priestor ponúkame spolu cez rôzne kanály a interaktívnymi diskusiami sa o to budeme snažiť aj tu na podcastovej platforme.

V našich predošlých diskusiách v rovnomennej skupine či už na Clubhouse alebo Facebooku sme „sa dali do reči“ so známymi Slovákmi o hudbe, umení či inováciách. Dnes zabrdneme do veľmi citlivej no zaujímavej témy. Príjemné počúvanie, priatelia!

podcast_praca