parent()->get('Version') ); wp_enqueue_style( 'child-style', get_stylesheet_uri(), array( $parenthandle ), $theme->get('Version') // this only works if you have Version in the style header ); } ?> Ecykel - MARIKETING

Foto, Grafika, Rebranding, Social, Video, Web

Ecykel

O PROJEKTE

Klient nás oslovil po tom, čo mu iná reklamná agentúra sľúbila, že do konca roka 2019 predá všetkých 400 naskladnených elektrobicyklov. V období niekoľkých mesiacov sa im ich stratégiou podarilo predať spolu 3 kusy. 

Celý projekt sme uchopili ako značku, ktorá prešla kompletným rebrandingom, čo v pôvodnom pláne nebolo. Celková stratégia smerovala k lepšej komunikácii, k funkčnosti a dotvoreniu novej identity. Pôvodný eshop taktiež nespĺňal potreby pre cielené kampane, a tak bolo potrebné odznovu sprechodniť všetky cesty k nákupu vytvorením pútavej a funkčnej web stránky. Za pomerne krátky čas sa nám podarilo nielen vytvoriť nový brand štýlových elektrobicyklov s vynovenými produkovými fotografiami, promo videom ale ukázať produkt vo svetle, akom si od začiatku zaslúžil.

Cieľ predať všetky naskladnené elektrobicykle sme splnili za neuveriteľných 6 mesiacov. Sme veľmi vďační za dôveru, ktorú do nás vložil celý obchodný tím značky. Vďaka tejto spolupráci sme sa aj my naučili neskutočnej efektivite a zomkli sa v tímovej hre s cieľom priniesť klientovi to, čo potrebuje. 

výsledky:

Do konca roka 2020 sme aj napriek nepriaznivej situácii dokázali vďaka profesionálnemu contentu a správne nastavenej a cielenej reklame vypredať 90 % naskladnených ecyklov. Tým sme dosiahli pri počiatočnej investícii x % zisk. 

Jozef Simon – online marketing specialist

Pozrite si ďalšie

referencie

Minija

Video

Ecoprogress

Foto

Uniq caps

Foto

lekárne Partner

Foto