parent()->get('Version') ); wp_enqueue_style( 'child-style', get_stylesheet_uri(), array( $parenthandle ), $theme->get('Version') // this only works if you have Version in the style header ); } ?> ČSOB - MARIKETING

Video

ČSOB

O PROJEKTE

A

udiotrek je skvelým spoločníkom pre všetkých, ktorí radi objavujú slovenské hory. ČSOB Poisťovňa prináša pre turistov  užitočnú cestovateľskú pomôcku, aby si mohli vybrané horské chodníky naplno a hlavne bezpečne užívať. Podcast AudioTrek, ktorý si turisti môžu pustiť priamo na vybranej trase, im nahradí fyzického horského sprievodcu. Kreatívu zastrešila agentúra MUW Saatchi & Saatchi a náš Tomáš z Mariketingu pre tento projekt vytvoril propagačné video.

V koncoročnom hodnotení odborného mesačníka Stratégie získal AUDIOTREK 2 x 1. miesto v kategóriách Audio reklama a Médiá.

Natáčali sme v naozaj náročných podmienkach, čo samotnému AudioTreku pridáva na autentickosti. Keď sa točí takýto projekt, tak väčšinou množstvom techniky nešetríme, ale pri výjazde na Téryho chatu sa počítalo každé kilo.

Tomáš – tvorca videa

OCENENIE

Pozrite si ďalšie

referencie

Minija

Video

Ecoprogress

Foto

lekárne Partner

Foto

twocosmetics

Foto