parent()->get('Version') ); wp_enqueue_style( 'child-style', get_stylesheet_uri(), array( $parenthandle ), $theme->get('Version') // this only works if you have Version in the style header ); } ?> My - MARIKETING

Kto je to my?

Všetko to začalo v roku 2019 spojením slova marketing a Mari, ktorá stojí za celým projektom. V rámci neho sa venuje budovaniu značiek klientov, rozbieha startupy a zastrešuje kreatívnu produkciu. Odvtedy sme sa rozrástli o nových klientov aj spolupracovníkov. Nehráme sa na veľkú reklamnú agentúru, sme len šikovní ľudia, ktorí sa našli, naučili sa spoločne efektívne pracovať, fungovať a dosahovať výsledky.

Budovanie značky

Tvoríme logá, grafické prvky a volíme farby tak, aby boli originálne a komunikovali skutočnú tvár značky a tým sa odlíšila od konkurencie.

Sociálne siete

Nestaráme sa len o správu sociálnych sietí, ale tvoríme aj kreatívny content s vlastným jedinečným dizajnom na mieru a nastavenie cielených reklám.

Videá a podcasty

Robíme reklamné a propagačné videá, rozhovory, videobanery, instagram stories, či profesionálne podcasty v štúdiu pre veľkých aj malých klientov.

Webové stránky

Pre našich klientov vieme vytvoriť malý propagačný web, ale aj eshop so stovkami produktov a bez problémov sa pustíme aj do dizajnu aplikácie.

MARIKETING

náš tím

to sme my

MARI LUČENIČOVÁ

head OF CREATIVE

Pri fashion experimente MariL v roku 2015 som zistila, že stratégia a kreatíva sú témy, ktorým sa chcem naplno venovať.

TOMÁŠ MIKLAS

DIGITAL CREATOR

Som kreatívny tvorca digitálneho obsahu s viac ako 10 ročnou praxou. Venujem sa tvorbe videí, fotografii, podcastov a grafiky. 

JOZEF SIMON

ONLINE MARKETING SPECIALIST

Navrhnem vám stratégiu, nastavím kampane a pravidelne ich budem optimalizovať s cieľom dosiahnuť čo najlepší výsledok.

PETER SZABÓ

PHOTOGRAPHER & VIDEOMAKER

Venujem sa profesionálnej tvorbe portrétnych a produktových fotografií a natáčaniu a foteniu leteckých záberov.

BRANISLAV JURENKA

SOUND SPECIALIST

Dlhoročné skúsenosti v profesionálnej produkcii hudby využívam pri tvorbe voiceoverov a podcastov vo vlastnom štúdiu.