parent()->get('Version') ); wp_enqueue_style( 'child-style', get_stylesheet_uri(), array( $parenthandle ), $theme->get('Version') // this only works if you have Version in the style header ); } ?> 5 TIPOV AKO BYŤ DOBRÝM KLIENTOM - MARIKETING

5 TIPOV AKO BYŤ DOBRÝM KLIENTOM

Všetci radi pracujú s ľuďmi, ktorí sú friendly naladení a milí. Pýtajte sa, aký bol víkend, alebo alebo sa chvíľu rozprávajte o voľnočasových aktivitách, aktuálnej situácii v okolí či len o počasí. AJ tých pár minút môže zlepšiť vzťahy.

Vieme, že ste vyťažení, ak však nestíhate, dajte nám, prosím, vedieť čím skôr. Tiež si svoje povinnosti plánujte tak, ako sa my snažíme plánovať tie naše voči vám. Oznamovanie zásadných zmien na poslednú chvíľu len málokomu zefektívnilo prácu.

Zlé domnienky môžu byť dôvodom, prečo projekt zlyhá. Snažte sa vždy vysvetliť jasne, čo chcete a aké sú vaše očakávania. Neexistujú žiadne zlé otázky a nebojte sa pýtať sa aj príliš veľa. Docielime tak skôr spoločnú spokojnosť.

Napríklad: Niekedy sa nemusíme pochopiť. Akonáhle máte pocit, že niečo ide nesprávnym smerom, pýtajte sa a pripomienkujte.

Naháňanie peňazí je jednou z najhorších častí práce. Stres, ktorý to spôsobuje, nie je len o nepríjemnostiach, že sa znova musíme pripomínať, ale aj strach a pochybnosti, ktoré v sebe vplývajú na schopnosť klienta aj naďalej platiť a začína sa tvoriť bariéra. 

Tags: